Warning: Illegal offset type in /home/donusuma/public_html/wp-includes/cron.php on line 87
Kadro | DAO
Eylem SELEN

1977’de İzmir’de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünü bitirdi. İlk sahne deneyimini ilkokul yıllarında yaşamış, o gün bugündür sahneden uzak kalamamistir. Şu anda Vosmer Otomotiv’de çalışmaktadır.

Kemal AKKARGAN
1985 senesinde İzmir’de doğdu. Tiyatroyu sevmeyen Kemal Akkargan, arada sırada orada burada DAO’da 2003 senesinden beri tiyatro yapmaktadır.
Pınar KILIÇ

1984 doğumlu Pınar Kılıç Ankara’da doğmuştur. Trakya Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunudur. Tiyatroya ortaokul yıllarında Karşıyaka Anadolu Lisesi ile adım atmıştır. Şu anda İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır.

Özge DOKUDUR

1987’de İzmir’de doğdu. Karşıyaka Anadolu Lisesinde okurken tanıştı tiyatroyla. Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra da amatör olarak tiyatroya devam etme kararı aldı. Yüksek lisansını Coventry Üniversitesinde tamamlayan Özge Dağlıöz, DAO ile birlikteliğinin 8. senesinde bir otomotiv fabrikasında üretim mühendisi olarak çalışmaktadır.

Ahmet ÖZER

1985 yılında İzmir’de doğdu. Tiyatro Tiyatro grubuyla 1998 senesinde tiyatro yapmaya başladı. O tarihten beri pek çok ekiple çalıştı. 2000 senesinde Tiyatro Kordelya’yı kurdu. Tiyatro Kordelya ekibi ile Karşıyaka 1. ve 2. Amatör Tiyatro Günlerini düzenledi. 2005 senesinde Tiyatro Kordelya’nın dağılmasıyla Dönüşüm Atölyesi Oyuncuları’nı kurdu. 2013-2015 seneleri arasında İstanbul’da Mekan Artı’da tiyatro hayatına devam etti. Mekan Artı’da oyunculuk çalışmalarının yanına sahne arkası çalışmalarını da ekledi. 2015 senesinde İzmir’e ve Dönüşüm Atölyesi Oyuncularına geri döndü. Aynı zamanda İsem İzmir Sanat Etkinlikleri Merkezinde ve Konak Belediyesi Tiyatro Konak’ta oyuncu olarak görev yapmaktadır. 1998 senesinden beri pek çok toplulukta pek çok oyunda yer aldı, eğitim aldığı okullarda tiyatro klüpleri kurdu, oyunlar sahneledi, tiyatro eğitmenliği yaptı. Rol aldığı oyunlardan bazıları; Deli Aklı, Kör Padişah, Yuppi Hayat, Balkon, Kuşlar, Gişe, Cambazın Cenazesi. Rol aldığı kamera önü işlerden bazıları; Emanet(Kısa Film), Gece(Kısa Film), Cinayet(Dizi), Beni Böyle Sev(Dizi), Sardunya(Uzun Metraj Film)

Setenay ÖZAYDEMİR AKIN

1984 yılında İzmir’de doğdu.. -İstanbul’lu olamadı- Ortaokulda bir gün tuttu bir arkadaşı kolundan okul tiyatrosuna soktu.. -Parlayan yetenek olamadı- nasıl bir toz yuttuysa öksürüğü kronik oldu. Küçük oldu, ergen oldu, büyük oldu, yine küçük oldu, -yaşının adamı olamadı- abla oldu, öğretmen oldu, -arada saçma sapan bi sürü şey oldu- büyük adam olamadı, -arkeolog bile olamadı- aşık oldu, gelin oldu -elinin hamuruyla oturamadı- hiç olmam derken bankacı bile oldu.. Değişti durdu dönüştü durdu.. Devam eden tek şey ve kaçınılmaz olan “Dönüşüm Atölyesi” kendini aramasına araç oldu. Bazen düşmesine, bazen kalkmasına sebep oldu.. Günün sonunda hepsi sahneden gelip geçmiş bir hoş sada oldu..

Altuğ HASÖZBEK

Ailesinin, bu çocuktan tiyatrocu olmaz dedikleri çocuğumuş Altuğ Hasözbek. Ol(a)mamışta zaten! 15 yıldır orada-burada-şurada denecek sahne(leme) tecrübesi ile bir göçebe hayatı sürmekteymiş. Çark akademisyenlik feleğini fısıldadığında DAO ile tanışmış. Ehh işte o gündür bugündür dil de sürçüyormuş, beden de.

Emeği Geçenler

  • Sera AKINCILAR
  • Merve TAN
  • Fırat FİNCANCI
  • Nezih DUMRAL
  • Onur AKBAL