Eylem SELEN

1977’de İzmir’de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünü bitirdi. İlk sahne deneyimini ilkokul yıllarında yaşamış, o gün bugündür sahneden uzak kalamamistir. Şu anda Vosmer Otomotiv’de çalışmaktadır.

Kemal AKKARGAN
1985 senesinde İzmir’de doğdu. Tiyatroyu sevmeyen Kemal Akkargan, arada sırada orada burada DAO’da 2003 senesinden beri tiyatro yapmaktadır.
Pınar KILIÇ

1984 doğumlu Pınar Kılıç Ankara’da doğmuştur. Trakya Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunudur. Tiyatroya ortaokul yıllarında Karşıyaka Anadolu Lisesi ile adım atmıştır. Şu anda İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır.

Özge DOKUDUR

1987’de İzmir’de doğdu. Karşıyaka Anadolu Lisesinde okurken tanıştı tiyatroyla. Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra da amatör olarak tiyatroya devam etme kararı aldı. Yüksek lisansını Coventry Üniversitesinde tamamlayan Özge Dağlıöz, DAO ile birlikteliğinin 8. senesinde bir otomotiv fabrikasında üretim mühendisi olarak çalışmaktadır.

Altuğ HASÖZBEK

Ailesinin, bu çocuktan tiyatrocu olmaz dedikleri çocuğumuş Altuğ Hasözbek. Ol(a)mamışta zaten! 15 yıldır orada-burada-şurada denecek sahne(leme) tecrübesi ile bir göçebe hayatı sürmekteymiş. Çark akademisyenlik feleğini fısıldadığında DAO ile tanışmış. Ehh işte o gündür bugündür dil de sürçüyormuş, beden de.

Setenay ÖZAYDEMİR AKIN

1984 yılında İzmir’de doğdu.. -İstanbul’lu olamadı- Ortaokulda bir gün tuttu bir arkadaşı kolundan okul tiyatrosuna soktu.. -Parlayan yetenek olamadı- nasıl bir toz yuttuysa öksürüğü kronik oldu. Küçük oldu, ergen oldu, büyük oldu, yine küçük oldu, -yaşının adamı olamadı- abla oldu, öğretmen oldu, -arada saçma sapan bi sürü şey oldu- büyük adam olamadı, -arkeolog bile olamadı- aşık oldu, gelin oldu -elinin hamuruyla oturamadı- hiç olmam derken bankacı bile oldu.. Değişti durdu dönüştü durdu.. Devam eden tek şey ve kaçınılmaz olan “Dönüşüm Atölyesi” kendini aramasına araç oldu. Bazen düşmesine, bazen kalkmasına sebep oldu.. Günün sonunda hepsi sahneden gelip geçmiş bir hoş sada oldu..

Emeği Geçenler

  • Ahmet ÖZER
  • Sera AKINCILAR
  • Merve TAN
  • Fırat FİNCANCI
  • Nezih DUMRAL
  • Onur AKBAL